


Підкладка кругла посилена для торта білого кольору з ДВП діаметр 18 см
Компанія EVENT DECOR — виробник підкладок для тортів в Україні, які є невіддільним елементом роботи кожного кондитера.
- Матеріал ДВП — високоякісна дерев'яна-волокниста плита, міцна, стійка до вологи завтовшки 3 мм. Додаткове посилення дає можливість розміщувати на підкладці важкі та габаритні торти.
- Біла ламінована поверхня — це елегантний і класичний вигляд підставки під торт, а також захист від просочень, жирів і вологи.
-
Товщина підкладки становить 3 мм. Це забезпечує достатню міцність і стабільність для підтримки торта, водночас вона залишається легкою і зручною у використанні.
- Підкладка з ДВП легко миється і стійка до вологи, що робить її довговічною та гігієнічною.
- Ви можете декорувати підкладку під торт на свій розсуд, додаючи на неї прикраси, малюнки або обшивку, щоб підкреслити стиль і тему вашого кондитерського виробу.
Кругла підкладка під торт є важливим аксесуаром для кондитерів і пекарів. Вона забезпечує зручність під час презентації кондитерських виробів і допомагає їм залишатися в ідеальній формі до моменту подавання.
Купити круглу підкладку для торта 18 см у нашому інтернет-магазині.
Продаємо гуртом і в роздріб ціни від виробника. Для великого опа телефонуйте по тілу.0502512225 Денис. Ціни від виробника!
Замовити гравіювання, ви можете на нашому сайті вказавши в коментарях до замовлення інформацію для створення вашого логотипа. Мінімальне замовлення підкладки з гравіюванням 20 шт.
Ціни на гравіювання підкладки:
Від 20 шт. 4грн
от 50шт 3 грн
Акція!!! під час замовлення розробка вашого логотипа в подарунок!
Основні атрибути | |
---|---|
Тип | Підкладка для тортів |
Стан | Новий |
Матеріал | Дерево |
Діаметр | 180 мм |
Товщина | 3 мм |
Колір | Білий |
Виробник | Event |
Країна виробник | Україна |
Форма | Кругла |
Користувальницькі характеристики | |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 14 ₴