



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коробка для паковання.З любов'ю
Розміри: 20*28*8
| Країна виробник | Україна |
| Тип | подарункова коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 120.0 (мм) |
| Ширина | 250.0 (мм) |
| Глибина | 320.0 (мм) |
Є можливість нанесення Вашого логотипа або побажання. Деталі виготовлення виробу під замовлення та нанесення гравіювання обговорюються за телефонами, зазначеними в рубежності КОНТАКТИ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | подарункова коробка |
- Ціна: 259 ₴
